10 Euro Paykasa

09 Haz
2018
10 Euro Paykasa

Şu anda 10 Euro Paykasa kodualmaktasınız.


Almış olduğunuz Paykasa Kart numarasını site yetkilisi dahil hiç bir kimse ile paylaşmayınız.Size özel olarak verilmiş olan Paykasa numarasını farklı bireyler ile yaplaşmanız durumunda yaşadığınız sorunlardan sitemiz veya müşteri temsilcimiz sorumlu değildir.Detaylı bilgi için lütfen müşteri yetkilisinden destek isteyiniz.

Paykasa 10 Euro

10 Euro Paykasa Kart

Sitemiz üzerinden günün dilediğiniz saatinde alışveriş yapabilirsiniz.Paykasa kart almak için sitemizi sık kullanılanlar listenize eklemeyi unutmayın.

Sitemiz üzerinden 10 Euro  dışında birçok kart türünden de satın alabilirsiniz.

Sitemiz siz değerli abonelerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Bir sonraki alış verişinizde bizlerden mutlaka fiyat alınız.

Sitemiz sizlere bu güne kadar en ucuz paykasa fiyatını sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.


Paykasa kart satış işlemleri, banka havalesi ve Cep Bank kullanılarak da gerçekleştirilebiliyor. Herhangi bir online işlemde mağdur olmamak, alışverişleri güvenli bir şekilde yapabilmek için 10 Euro Paykasa kart sıkça talep ediliyor. Bunun temel sebebi, tek kullanımlık kodlar verilmesi ve bakiye tutarı sona erdiğinde ise kodun kullanım dışı kalmasıdır.

Hem kişisel bilgiler hem de banka hesapları güvenli hale geliyor. Ön ödemeli kart olarak tanımlanan Paykasa ise direkt olarak ürün yapısına uygun şekilde, Euro birimiyle anlık kur değerine uygun alışverişe imkân tanıyor.

Paykasa Kart Satışı Nasıl Yapılır?

Paykasa kart satın alınabilmesi için, Paykasa’nın resmi sitesine giriş yapılabilir. Ayrıca distribütörler sayesinde kampanyaları değerlendirebilir ve yüzlerce Euro değerindeki kartları, daha uygun fiyatlarla ve daha yüksek bakiyelerle temin edebilirsiniz. Kart değerini anlık TL, Dolar, Pound gibi birimlerden hangisini seçtiğinize bağlı olarak kur değerine uygun şekilde değerlendirebilir ve yönetebilirsiniz.

Paykasa 10 Euro Kart

Sistemin son derece bahis bir şekilde kurulmuş olması sayesinde, 10 Euro Paykasa kart mobil cihazlardan dahi alışveriş yapılabilecek hale gelmiştir. Minimum kart kodlarının satış işlemleri 10 Euro tutarıyla başlıyor. Daha düşük olan kart satışları gerçekleştirilmiyor. 10 Euro ve üzerindeki miktarlarla Paykasa kartının satın alınması ve alışverişlerde 16 haneli kart yapısının değerlendirilmesi mümkün oluyor. Yenilenen kuralları ve satış faaliyetleri sayesinde herkes tarafından, online alışverişlerde kullanılmaya devam ediliyor.

Paykasa Kartı Nasıl Kullanılır?

Paykasa kartın ilgi görmesinin temel sebebi, kullanım özelliğinin SMS ile gelen koda dayalı olmasıdır. Web sitesinden yapacağınız alışverişler için, ürün fark etmeksizin ödeme yöntemini seçmeniz ve kodu girmeniz yeterli oluyor. Kod ise 16 haneli ve telefonunuza, talep ettiğinizde anında gönderilen bir yapıya sahiptir.

Ödemelerin, Euro birimine sahip olan 10 Euro Paykasa kart kullanılarak da kabul ediliyor olması, her bir içeriğin değerlendirilmesini kolaylaştırıyor. Alışveriş için belirlenmiş olan bölümde mutlaka “Paykasa” yöntemi seçilmeli ve 16 hanelik kod bu kısma girilmelidir. Alacağınız ürünün değerine bağlı olarak, kodunuzun bakiyesinden o tutar silinecektir. Geriye kalan miktarı ise, farklı alışverişlerinizde değerlendirmeniz sağlanıyor.

 

hizlipaykasaal
author

5 Comments

 1. Umut Çetin | Temmuz 5, 2018 at 9:52 am

  Şuana kadar uğraşmadan paykasa aldığım tek yer

 2. hizlipaykasaal | Temmuz 6, 2018 at 5:02 pm

  Yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 3. ali rıza | Temmuz 6, 2018 at 5:09 pm

  gerçekten hızlısınız uğraştırmadan rahat bir şekilde kodu aldım. teşekkürler

 4. hizlipaykasaal | Temmuz 6, 2018 at 5:10 pm

  Memnun kalmanıza sevindik efendim.İyi alışverişler dileriz.

 5. berk tarmen | Temmuz 19, 2018 at 1:25 pm

  sorunsuz ve gerçekten hızlı çalıştığınız için teşekkür ederim 🙂

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir