Paykasa Kart Resmi Bayi

Astropay Kart

Astropay kart son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile beraber internet kullanımı da artmıştır. Buna bağlı olarak alışverişlerin büyük bir bölümü artık internetten yapılmaya başlandı. Ön ödemeli sanal kartlara olan ilginin her geçen gün arttığı günümüzde ön ödemeli kart diğer kartlara oranla ön plana çıkmıştır. Dünya genelinde birçok mağazanın kabul ettiği Astropay kartı ile kredi kartınız ya da banka hesabınız olmasına gerek kalmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

ASTROPAY KART HAKKINDA

Astropay kartının alındığı zaman verilen pin kodunu bütün dünyada hizmet veren yüzlerce sitede kullanabilirsiniz. Astropay kart kullanmanın birçok avantajından sizlerde faydalanmak istemez misiniz?

Rakip ön ödemeli kartlara göre daha avantajlı olan bu kartı ile güvenilir alışverişin tadına varacaksınız. Sitemizden kolay bir şekilde Astropay kartı satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Astro pay kart satın alma işlemlerinden sonra sanal pin kodu verilmektedir. Kartınıza ne kadar yüklerseniz alışverişlerinizde de o kadar harcayabilirsiniz.

Satın aldığınız miktar kadar yüklenen bakiyenizi isterseniz tek seferde isterseniz parçalar halinde harcayabilirsiniz. Elektronik cüzdan olarak da anılan Astropay kartına ait sizlere 16 haneli bir numara verilir. Buna Astro pay kartı kodu da denilmektedir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kartın üzerinde yer alan numaralar ekrana girilmektedir. Astropay kartı ile yapılan alışverişlerde de sistem aynıdır. Ancak Astropay kartına ait işlemler kredi kartı işlemlerine göre çok daha güvenilirdir.

Astropay kartının kodunun kaybedilmemesi ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaması gerekir. Bunun dışında kredi kartı gibi riskli durumlar içermemektedir. Astro pay kartlarının kullanım sürtesi 1 yıldır. Alınan bakiyeler karta dolar olarak yüklenmektedir.

Nasıl Satın Alınır?

Astro pay kart ını satın almanız çok kolaydır. Müşteri temsilcimiz ile 7/24 iletişime geçerek Astro kart almak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Personellerimiz gereken işlemleri gerçekleştirir ve sanal kart almanıza yardımcı olur. Peki, Astro pay kart avantajları nelerdir?

Müşteri memnuniyetine her şeyden çok önem veren Astro pay, herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet ağını genişletmektedir. Güvenlik temeline dayalı olarak üretilmiş olan Astro pay kartı ile aklınız kalmadan dilediğiniz gibi alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

astropay kartKartı alırken kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Ayrıca alışverişinizi yaptıktan sonra verilen kod geçersiz olacaktır. Bu sayede kart başkasının eline geçse bile kartınız ile işlem yapılamaz. Söz konusu kart ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Bir sonraki yazı da Cashixir Kartı konusu anlatılmaktadır.