Paykasa Kart Resmi Bayi

Astropay Satın Al

Astropay Satın Al

İşlemlerinizi en hızlı şekilde yapmak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Astropay satın al sekmesinden, en güvenilir ödeme sistemine erişim sağlayabilirsiniz. Tamamen legal şekilde satışa sunulan ve tüm dünyada geçerli olan Astropay, ön ödemeli dijital kart sistemidir. İnternet sitelerinde ve online mağazacılık sistemlerinde kullanılmak üzere, güven prosedürleri ile dizayn edilmiştir.

Astropay, kredi kartları özelliği taşır ve tek kullanımlıktır. Kişilerin yatırım ve ihtiyaçlarına göre farlı tutarlarda üretilerek, kart bilgilerinin internette güvenli şekilde kullanılmasını sağlar. İşletmeler, sanal mağazalar ve sosyal medya üzerinden satış yapan kişiler içinde, avantajlı ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

Astropay Satın Al

Astropay Kart Bozdurma

İşletmeler içinde avantaj olan Astropay, birçok kişinin tercih ettiği ödeme sistemidir. Ödeme yelpazesinde Astropay logosu bulunan işletmeler, güvenilir ödeme prosedürlerinden ötürü daha fazla tercih edilirler. Online mağazalar, işletmeler, oyun ve eğlence platformlarında edinilen kartları, resmi satış bayisinden bozdurabilir anında nakite dönüştürebilirsiniz.

Astropay satın al sekmesinden alınan kartlar, dijital kart numaraları ve şifre pinleri ile kullanıcıya iletilir. Kart bozdurma sekmesinde ise, güncel Euro kuru üzerinden uygun fiyatlarla kart bozdurma işlemi yapılır. Günün her saati işlem olanağı sunulmakta ve canlı destek bölümü ile desteklenmektedir.

Astropay Fiyatları

Ekonomik, hızlı, kolay ve güvenli olan ön ödemeli sanal para kartları, kişiler arasında para transferi yapabilmeyi de avantajlı şekilde sağlar. Dünya’nın her köşesine anında para gönderme ve alma işlemi sağlayabilirsiniz.

Ön ödemeli dijital kart sistemi; 10€- 20€- 30€- 40€- 50€- 100€- 200€- 500€ gibi seçeneklerle ardışık olarak üretilir. İhtiyaç tutarında satın alınabilir ve kolay şekilde alım- satımı yapılabilir.

Ekonomik fiyat avantajları ile tüm platformlarda güvenilir alışveriş yapabilir, para yatırma ve çekme işlemlerini 2 dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Astropay satın al sekmesinde, dilediğiniz Astropay seçeneğine tıklayın, kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme yapın, kart numaranız anında gelsin.

Şifre pin kodu yalnızca kullanıcıya iletilir ve güvenilir yazılım metodu ile tüm dijital sitelerde rahatlıkla kullanılabilir. Kişisel bilgileriniz, banka bilgi ve hesap güvenliğiniz sağlanarak, keyifli alışveriş ve transfer yapabilirsiniz. Güncel fiyatları, canlı destek bölümünden 7/24 öğrenerek, anında satın alma veya kart bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.