Paykasa Kart Resmi Bayi

Cashixir Kartı

Günümüzde alışveriş artık büyük bir çoğunluk ile internet üzerinden yapılmaktadır. Özellikle yoğun iş hayatı olan insanlar; vakit kaybından kurtulmak için ve aynı zamanda çok daha uygun fiyatlar altında alışveriş gerçekleştirmek istemektedir. Dolayısıyla internet üzerindeki farklı sitelerden sipariş vermektedirler. Ancak artık bunu kredi kartı ya da banka kartı gibi farklı seçenekler altında gerçekleştirmek, bilgisayar korsanlarının kişisel bilgileri ele geçirmesine fırsat verebilmektedir. İfşa edilen bu kişisel bilgiler nedeniyle birçok insan büyük bir mağduriyet yaşamakta ve çok büyük maddi kayıplar ortaya çıkabilmektedir. Dolayısıyla insanlar Cashixir kartı gibi çözümleri sıklıkla tercih etmektedirler.

Bu sebeple güvenlik açıklarının önüne geçebilmek adına üretimleri gerçekleştirilmiş olan Cashixir kartı gibi ödeme seçenekleri kullanılmaktadır. Dolayısıyla güven içerisinde ve büyük bir rahatlıkla internet üzeri alışveriş yapma şansı sağlamaktadır.

 Cashixir Kartı İle Güven İçerisinde Alışveriş Gerçekleştirme İmkanı

cashixir kartıÇok kolay bir çalışma sistemi olan Cashixir kartı sayesinde, internet üzerinde bulunan tüm farklı alışveriş sitelerinde ürün ya da hizmet almak mümkündür. Sanal kartın alınacağı site üzerinden 7/24 sunulan müşteri temsilcileri ile bağlantı kurulabilmektedir. Gerekli olan banka bilgileri alındıktan sonra buraya yapılan ödeme yeniden canlı destek hattı üzerinden bildirilmelidir. Bildirme işlemi gerçekleştikten sonra 16 haneli kod verilmekte ve bu numara sayesinde yüklenilen miktar kadar rahat bir şekilde alışveriş imkanı sağlanmaktadır.

Hiçbir kişisel bilgilerin istenmediği Cashixir kartı sayesinde, sadece yüklenilen miktar kadar alışveriş yapılır. Bakiye miktarı bittiği zaman Cashixir kartı iptal olur. Tekrar alışveriş gerçekleştirmek istendiğinde ise yeniden satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Farklı Avantajları İle Güvenilir Sanal Kart Hizmeti

Herhangi bir ekstra ücret alınmadığından dolayı Cashixir ön ödemeli sanal kartı sayesinde, kredi kartı ya da banka kartında olduğu gibi hiçbir kesim gerçekleştirilmemektedir. Ayrıca satın alma işlemleri kadar nakde ihtiyaç olduğu vakit, bozdurma seçenekleri de değerlendirilebilmektedir. Ön ödemeli kart E-ticaret sitelerinde, oyun siteleri ile birlikte alışveriş yapılacak olan farklı sitelerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca yükleme yapıldığı kadar alışveriş gerçekleştirildiğinden dolayı aşırıya kaçılmamaktadır.

Cashixir kartı hiçbir özel bilgiye sahip olmadığından dolayı, kullanımı sona erdiği andan itibaren tamamen iptal olmakta ve hiçbir bilgi bu sayede ifşa edilmemektedir.Siz de sanal kart kullanımı avantajlarından faydalanmak isterseniz müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bir sonraki yazı Cashlib Kart hakkındadır.