Paykasa Kart Resmi Bayi

Cashlib Kart

İnternet sisteminin gelişmesi ile beraber ön ödemeli kartların kullanımı da artmaya başlamıştır. İnternet üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan işlemlerde güvenlik zafiyetlerinin olması ön ödemeli kartlara olan ilgiyi de artırmıştır.Son dönemlerde popüler olarak kullanılan kartlardan birisi de Cashlib Kart olmuştur. Bu kart sayesinde banka hesabınız olmasına gerek yok. Ön ödeme yöntemi ile sahip olunan kart aslında fiziki anlamda bir kart değildir.

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerin sayısı yüksektir. Ancak kart bilgilerinin ele geçirilmesi ile yaşanan güvenlik sorunları nedeni ile sanal kart kullanımı artmıştır. Kolay kullanımı ile dikkat çeken cashlib kart ile yaptığınız her işlemde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ayrıca kartı alırken herhangi bir yere kişisel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz. Online ödemelerin en kolay ve pratik yolu olan cashlib kart dünya genelinde geçerli olan bir sanal karttır.

Cashlib Karta Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Cashlib KartCashlib karta sahip olmanız çok kolaydır. Sitemizde yer alan satın al seçeneğinden cashlib kartı seçerek karta yükleme yapabilirsiniz. Kartınızı aldıktan ve ödeme yaptıktan sonra sizlere cashlib kartınızın 16 haneli kodunu gönderiyoruz.Cashlib kart kodu bir kullanımlıktır ve kullanıldıktan sonra otomatik olarak iptal olmaktadır. Bu özelliği Cashlib kartın ne kadar güvenilir olduğunu göstermektedir. Ayrıca kartın miktarı yine sizin tarafınızdan belirlenmektedir.

Cashlib Kart İşlemleri Hangi Kur ile Olur?

Cashlib kart üzerinde işlemler Euro olarak yapılmaktadır. En az 10 Euro ile alınabilen Sanal kart yüklemeleri 10’un katları şeklinde devam eder ve en son 1000 Euro’ya kadar sürer. Söz konusu kartlar ile 200 Euro’ya kadar olan işlemleri kendiniz online olarak yapabilirsiniz. Ancak 200 Euro’dan daha yüksek işlemler için canlı destek hattının yönlendirmelerinden yardım alacaksınız.

Kullanıcılarına yükleme yaparken de kazandıran sanal kart sistemi sürekli güncel tutulmaktadır. Ayrıca kart bakiyesine yapılan yüklemeler ne kadar yüksek olur ise sunulan avantajlar da o kadar yüksek olur. Sizlere 7/24 hizmet veren ekibimiz sayesinde Cashlib kartıyla ilgili her türlü bilgiyi istediğiniz anda alabilirsiniz. Son derece güvenilir olan Cashlib kart ile artık kendinizi daha güvende hissederek alışverişlerinizi yapabileceksiniz. Bir sonraki konu Jeton Kart hakkındadır.