Paykasa Kart Resmi Bayi

Jeton Kart

Ön Ödemeli Kartlarla Limitinizi Kontrol Altına Alabilirsiniz

            Ön ödemeli kart sistemlerinden birisi olan Jeton kart pek çok farklı platformda kullanılabilmektedir. Ayrıca harcamaların hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Sanal kart 19 haneli bir kart numarasının yanı sıra güvenliğin en üst seviyede sağlanabilmesi için CVV güvenlik kodu ve son kullanım tarihine de sahiptir. Dolayısıyla online alışverişlerde kişisel bilgilerin 3.şahıslarla paylaşılmasına gerek bırakmaz.

Kart Kodu İle Alışveriş Ayrıcalığı

Jeton kart ile kredi kartında olduğu gibi alışveriş limiti ya da hesap kesim tarihi gibi detayların takip edilmemektedir. Dolayısıyla  alışverişler hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak tamamlanır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen ancak kişisel bilgilerinin güvenliği nedeniyle paylaşmaktan çekinen kişilerin belirledikleri limit dahilinde sahip olacakları ön ödemeli sanal kartlar, ideal bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. Müşterilerin hayatını kolaylaştırmak ve sadece alışveriş keyfine odaklanmak için hazırlanan ön ödemeli kartlar, şahıs bilgilerinin korunması için en doğru seçenektir.

Jeton KartTüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan Jeton kart, ülkemizde de giderek bilinirliğini artırmaktadır. Bu sayede sanal kart ile alışveriş yapılabilecek adresler artarken, basit bir havale işlemiyle sahip olunabilecek sanal kart kodu ile siz de keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dönemsel olarak yapılan kampanyaları takip ederek uygun fiyatlarla ön ödemeli karta sahip olabilir ve alışveriş keyfini herhangi bir risk almadan tamamlayabilirsiniz.

Jeton Kart Güvenli Alışveriş Konusunda Yaşanan Endişelere Kalıcı Çözüm!

           Jeton kart sahibi olmak isteyenler zaman kaybetmeden para transferi yaparak ön ödemeli alışveriş imkanı sağlayan dijital bir koda sahip olabilirler. Sadece kişiye özel olarak belirlenen dijital kod, alışveriş tamamlandıktan sonra kullanılamaz ve 0 güvenlik bu şekilde sağlanır. Online alışverişlerin kontrol altına alınmasını sağlayan yeni sistemle, alışveriş limitleri de kişiye özel olarak sınırlandırılabilir.

Resmi satış kanalları üzerinden pratik bir şekilde tamamlanacak olan ödemeler öncesinde sadece 1 kere yapılacak üye kaydının ardından ihtiyaç doğrultusunda seçilecek jeton kart satın alınabilir. Kart fiyatları, güncel Euro kuru baz alınarak ve düşük komisyonlar eşliğinde belirlenir. 10 Euro’dan başlayıp 10.000 Euro’ya kadar değişen limitli kartları TL karşılığını ödeyerek satın alabilir ve alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir sonraki konu Otopay Kart hakkındadır.