Paykasa Al

Paykasa Al

Paykasa Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Hızlı Paykasa Almak İçin Doğru Adrestesiniz.

Paykasa, online alışverişlerde kişisel bilgilerin ve kredi kartlarının bireye güvenlik sorunu yaşatmaması ve hızlı alışveriş için tercih edilen bir yöntemdir. Müşteri temsilcisine bağlanarak paykasa al bölümünde yer alan limitlere uygun şekilde, kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

16 haneli bir alışveriş kodunu değerlendirmeniz sağlanan Paykasa kart, tek kullanımlık özelliğe sahiptir. Kodun genel yapısı itibariyle kullanımı için, hangi değerde olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Minimum 10 Euro değere sahip olan kodu, Paykasa al butonuna tıklayarak siteden alabilirsiniz. Daha sonra ise SMS ve online bilgilendirme yöntemleriyle, başvurduğunuz kart için kod size gönderilecektir.

Paykasa Al Satış Fiyatları

Paykasa satın almak için yenilenen fiyat listesinden seçiminizi yapabilirsiniz. Belirlenmiş olan kart ücretlerinde hangi para birimini kullanarak satın alacağınıza bağlı olarak, çevrim yapılabiliyor. 10 Euro , 15 Euro , 20 Euro , 25Euro , 30Euro , 40Euro , 50Euro , 60Euro , 70Euro , 100Euro , 150Euro , 200 Euro , 250 Euro , 500 Euro , 1000 Euro olarak şekilde kart fiyat listesi bulunuyor. Ön ödemeli bir kart yapısının bulunuyor olması, önceden bu fiyatlarla temin edeceğiniz kartı, daha sonra istediğiniz alışveriş için kullanmanız sağlanıyor. Herhangi bir şekilde kredi faizi, yaptırım, karttan komisyon bedeli çekilmesi gibi sorunlarla karşılaşılmayacaktır.
Kredi kartı özelliğine sahip olmaması ve ön ödemeli online alışveriş kartı olarak geçmesi, tek kullanımlık yapısının değerlendirilmesini sağlıyor. Euro para birimleriyle belirlenmiş fiyatlarıyla kullanıma uygun olan kartın limitini belirleyerek Paykasa al butonuna tıklayabilir ve kodu temin edebilirsiniz.

Satın Aldığınız Paykasa Bozdurma

Daha önceden elinizde satın aldığınız bir paykasa kodu olabilir.Yada sizlere para trasferleri için paykasa kodu gelmiş olabilir.Bu kodu paraya çevirmek istiyorsanız lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere bozum noktasında en yüksek oranları sunarak yardımcı olacaklardır.Sizlerden kodunuzun miktarını öğrendikten sonra güncel kurda kaç Türk Lirası olduğunu söyleyecektir.

Kabul etmeniz durumunda sizlerden var olan kodu isteyecek geçerliliğini kontrol edecektir.Konun sistem tarafından onaylanmasının ardından sizlerden paranın yatırılmasını istediğiniz hesap numarasını isteyecektir.

Daha sonra Eft işlemleri hariç, hesabınıza hemen ödemesini gerçekleştirecektir.

Paykasa Al