Paykasa Almak

24 Mar
2018

Paykasa Almak

Paykasa Almak tüketicilerin kredi kartı ya da banka hesaplarının dijital ortamlarda çalınmaya başlaması ile birlikte ortaya çıkan ön ödemeli sanal kartlardır.Günümüzde en güvenilir ödeme yöntemlerinden bir tanesi olarak kabul edilir.

Kredi kartı veya kimlik bilgilerinin çalınma durumu vardır.

Kullanıcılarının hesap bilgilerini koruyarak internetten alışveriş yapmalarına yardımcı olan belirtilen ürün, e-ticaret sayfası, online siteler ve oyun adreslerinin tamamında geçerlidir. 12 aylık kullanım süresi bulunan ürün 16 haneli kart numarasına sahiptir.

Paykasa al fırsatlarını değerlendirmek isteyen kişilerin, firmanın resmi internet sitesine girmesi ve hazır oluşturulan ürünlerden bir tanesini seçmeleri faydalarına olacaktır. Euro para birimi üzerinden hizmet veren dijital kartın farklı tutarlarda seçenekleri bulunur. Kişiler kredi kartları ,havale ,eft veya mobil ödeme sistemi üzerinden ürünü kolaylıkla satın alabilirler.

Satın alma işlemlerinizde web sitemiz resmi satış ortaklarındandır.Müşteri desteğimiz 7 gün 24 saat olarak devam etmektedir.Online kartlardan satın almak için müşteri temsilcimize yardım almalısınız.

Tüm görüşmelerinizi bilgi güvenliğiniz için kayıt altına almaktayız.Bu bilgileri yetkisiz kişilerce kesinlikle paylaşmıyoruz.Bu bilgileri saklama sebebimiz yaşanan bir sorun olması durumunda geçmişe giderek durum analizi yapmak içindir.

Ayrıca almak istediğiniz tutarda karar veremediyseniz müşteri temsilcimiz sizlere güncel liste fiyatlarını yönlendirecektir.Sizlerde bu seçenekler arasından almak istediğiniz tutarı müşteri temsilcisine belirtmeniz yeterli olacaktır.müşteri temsilcisi sizlere kart alabilmek adına ödeme yapmanız gereken hesap bilgilerini iletecektir.Gereken ödeme yapıldıktan sonra müşteri temsilcimiz sizlere 16 haneli paykasa kodunuzu canlı chat üzerinden sizlere iletecektir.

Artık tek yapmanız gereken alışveriş yapmak istediğiniz alışveriş sitesine girerek ödeme seçeneklerinden ön ödemeli kartlartdan olan paykasa kart seçeneklerini seçerek gerekli alana kodunuzu girmelisiniz.Artık bakiyeniz siteye eklendi ve alışverişi tamamlayabilirsiniz.Alışverişlerinizin devamlı olmasını diliyoruz.

Alışverişleriniz sırasında yetkili satış noktası olduğum için sizlerden kredi kart bilgisi yada kimlik bilgisi istemiyoruz.Bu bilgilerin paylaşılması sizlerin bilgi güvenliğini sarsacağını düşünüyoruz.İnternet ortamlarında güvenmediğiniz hiçbir web site forum gibi bilgi isteyen sitelere bu bilgileri girmeyiniz.

Paykasa Bozdurma

Paykasa Almak

Paykasa Almak işlemlerinizi kolaylıkla sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

 

Dijital kartlar, internetten alışveriş yapmayı seven tüketiciler açısından son derece avantajlı ürünler arasındadır. Kullanıcı bilgilerini koruyan ve tek kullanımlı bir özelliğe sahip olan Paykasa Almak internetten işlem yapıldığı için çalınma riski de yoktur.Kredi kartı gibi kimlik bilgisi veya ödeme geçmişi tutulmamaktadır.

Bundan kaynaklı internet ortamında para transfer aracı olarakta kullanılmaya başlanmıştır.

Mevcut bir kodunuz var ise veya sitemizden kodunuzu paylaşmadan ne kadar türk lirası yaptığını öğrenebilirisiniz.Bu işlem sırası şu şekilde ilerlemektedir.

Paykasa Satın Almak Yada Bozdurmak

Sitemize girerek sağ alt tarafta bulunan müşteri temsilcimize veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiz.Bozum işlemlerin de;

Verilen rakamı kabul etmeniz durumunda ,kodunuzu talep ediyoruz.Banka bilgilerinizi istiyoruz ve ödemenizi havale yada eft yapıyoruz.

Paykasa bozdurma işlemi yapmak isteyen kişilerin ise öncelikle kartlarının içerisinde tutar hesaplanmaktadır. Daha sonrasında belirtilen tutar, o günün kuruna göre Türk lirasına çevrilir ve kişinin hesabına aktarılır. Bu sayede kullanılmayan dijital kart, kolaylıkla nakite çevrilerek değerlendirilebilir. Belirtilen ön ödemeli kart euro para birimi üzerinden hizmet verdiği için bozdururken günlük kur oranlarından yardım alınmaktadır. Bu tür işlevsel kartlar, oyun sitelerinin ve e-ticaret sayfalarının pek çoğunda kullanılır.Kodunuzu bozdurduktan sonra kodunuz artık geçerliliği olmayacaktır.

İlerleyen durumlarda tekrar kod satın almak isteyebilirsiniz.Veya bozdurmak isterseniz müşteri temsilcimiz sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

Resmi satış site olduğumuz için yüksek tutarda bulunan kodlarınızı da rahatlıkla bozabiliriz.Sizlere her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

hizlipaykasaal
author

7 Comments

 1. Çağlar | Temmuz 9, 2018 at 1:59 pm

  Alışveriş yapmak için doğru yöntemlerden paylaşım için teşekkür ederiz

 2. Rüzgar | Temmuz 9, 2018 at 6:01 pm

  ilk önce müşteri güvenliğini daha sonra alışverişi düşünen tek site hizlipaykasaal.com iyi ki varsınız çok teşekkürler..

 3. hizlipaykasaal | Temmuz 9, 2018 at 6:30 pm

  İyi alışverişler efendım

 4. hizlipaykasaal | Temmuz 9, 2018 at 6:33 pm

  Yorumlarınız için teşekkürler.İyi alışverişler

 5. sevim çınar | Temmuz 20, 2018 at 11:49 am

  türkiyenin en ucuz paykasa satış sitesi.adamlar en uygun fiyatla satış yapıyorlar

 6. onur | Temmuz 21, 2018 at 4:43 pm

  paykasa bozdurma yapmak ne kadardır?

 7. hakan | Temmuz 22, 2018 at 8:13 pm

  yüksek oranda bozum yaptılar.Teşekkür ederim.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir