Paykasa Kart Resmi Bayi

Paykasa Kart Nasıl Alırım

25 Şub
2018

Paykasa Kart Nasıl Alırım

Paykasa Nedir?

Paykasa Kart Nasıl Alırım;Sanal ortamda geçerli bir kart türüdür. Bu kart ile dilediğiniz web sitesinden dilediğiniz ürünü sadece o siteye üye olarak alabilirsiniz. Evet sadece siteye üye olacaksınız ve paykasa kodunuz ile ödeme yapacağınız için farklı hiçbir bilginize gerek yoktur.

Sizlerinde bildiği gibi internet ortamında alışveriş yapmak çok risk taşımaktadır. İnternet korsanları sitelerin aldıkları tüm güvenlik önlemlerini tek tek aşabiliyorlar.Paykasa Kart Nasıl Alırım ?. Bu durumda da biz müşterilerin kredi kart bilgileri veya kimlik bilgileri çalınıyor.Bu durumda direk zarar gören biz müşteriler oluyoruz.

Paykasa kart da işte tam bu tarz sorunlar yaşanmaması adına üretilen bir sanal kart türüdür. Sanal kartın Paykasa Kart Nasıl Alırımgeçerli olduğu bir site üzerinden sadece adres bilgisini doğru vermeniz yeterli olacaktır. Tabi adrese kargo ile gönderilecek ürün var ise.İnternet ortamında kullanacağınız bir ürün ise doğru adresi de girmenize gerek kalmamaktadır.

Sanal Kart Sistemleri Dünya üzerinde aynı bitcoin gibi kabul görmüş bir ödeme yöntemidir. Satın almak için sağ alt tarafta bulunan müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurmayı ihmal etmeyim. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.Paykasa Kart Nasıl Alırım  Sitemiz üzerinden en ucuz paykasa kart fiyatlarını alabilirisiniz.

Pay kasa Kart Ne İşe Yarar konusunu sonraki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Hızlı Paykasa

Hızlı Paykasa:Günümüzde bu kartı almak isteyen bir çok tüketici mevcut.Ancak teslim süresi için tereddüt etmekteler.Gönderim işlemlerini bilmedikleri için bu durumu yaşamları gayet normal olarak görmekteyiz.Süreci kısaca söyle anlata bilirim.

Teslimatımızı görüşme kanalı üzerinden yapmaktayız.Yanı whatsapp üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşme sağladıysanız,Pay kasa kodunuzu whatsapp yazışma alanından alırsınız.Konu daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere aynı kazı konuş kartlarda olduğu gibi sadece kod düzeninden oluşmaktadır.

Bu kodu işlem yapacağınız siteye yada alana girmeniz işlemleri tamamlayacaktır.

İşlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlayacağımızı söz veriyoruz.Sizler gereken ödemeyi hesaplara yaptıktan sonra hesap kontroller yapılır.Artık tek yapmamız gereken talep edilen kodu tarafınıza teslim etmek olacaktır.

Paykasa Kart Sorunları:Bir çok tüketici kodlar ile sorun yaşadığını düşünmektedir.Ancak yaşadıkları bu sorunlar %95 kendilerinden kaynaklı olduğu görünmektedir.Müşterilerimiz kullanacakları kodları ya hatalı giriyorlar yada farklı sanal kart ekranlarına girmeye çalışıyorlar.

Aynı bankalara ödeme yapmak gibi düşünebilirsiniz.Hesaplarını ziraat bankasında ancak siz akbanka giderek ziraat hesabınıza para yatırma yapmak istiyorsanız bu mümkün değildir.Farklı bankacılık hizmeti ile ödeme yaparsınız.Ancak bu sistem sanal kart için mümkün değildir.

Pay kasa kodu ise bu sanal kartın ekranına girmeniz yüklemek istediğiniz miktarı € cinsinden girerek işlemleri tamamlamanız gerekmektedir.

Yaşanan bu sorunlar sizlerden kaynaklı değil ise satın aldığını kodu anlık olarak genel merkeze yönlendiriyoruz.Genel merkez bu kodun neden kaynaklı kullanım dışı olduğunu kontrol ettikten sonra kod sorunluysa yeni kod kullanılmış bir kod ise kullanım zamanı yada hangi sitede kullanıldığını görüntülemektedir.

Kısacası satılan kodları garantili olarak satmaktayız.

 

HqEDaiI5Sh
author

7 Comments

 1. Barış Çelik | Temmuz 6, 2018 at 5:07 pm

  Açıklamalarınız bana yardımcı oldu.Müşteri temsilciniz Özge hnm a ayrıca teşekkür ederim.

  Reply
  • hizlipaykasaal | Temmuz 6, 2018 at 5:08 pm

   Memnun kalmanıza sevindik efendim.Mutlu alışverişler dileriz.

   Reply
 2. behçet | Temmuz 11, 2018 at 3:54 pm

  on numara güvenilir site teşekkürler…

  Reply
 3. ilyas annaç | Temmuz 20, 2018 at 11:56 am

  yorum yaparak indirim kazanmakta ayrıca güzel.Teşekkürler paykasa

  Reply
 4. arda | Temmuz 21, 2018 at 5:13 pm

  paykasa hakkında her konuda destek olduğunuz için teşekkür ederim

  Reply
 5. oktay | Temmuz 21, 2018 at 5:21 pm

  7/24 paykasa alabileceğim tek site sağolun…

  Reply
 6. burcu | Temmuz 22, 2018 at 8:19 pm

  paykasa almak isteyenlere tavsiyem bu site gerçekten ucuza işlem yapıyorlar

  Reply

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir