Paykasa Kartlar

14 Mar
2018
Paykasa

Yatırım ve çekim işlemleri için kullanılan yöntemlerden birisi e-cüzdan servisleridir. Paykasa Kartlar Amerika ve Avrupa gibi yerlerde çok uzun yıllardan beri kullanılan sanal kartlardır ve Türkiye’de de ilgi görmektedir. Bu noktada piyasanın en iyilerinden birisi olarak kabul edilen sanal kart limitler dahilinde işlem yapmanızı sağlamaktadır. Oldukça geniş bir skala içinde hizmet veren kart, online aktarımlara adeta yeni bir soluk getirmiştir.

Paykasa KartlarDijital kart kredi kartının sanal versiyonudur. Farklı limitleri vardır. 16 haneden oluşan numara ile hizmet vermektedir. Banka üzerinden yapılan işlemlerde bir nevi aracıdır. Bundan dolayı Paykasa Kartlar son derece güvenlidir. Karta yüklemiş olduğunuz para ile web sayfalarından alışveriş yapabilir, oyun sitelerinden kazandığını paraları Paykasa Kartlar sayesinde kolaylıkla çekebilirsiniz.

Paykasa Kartlar Nasıl Satın Alınır?

Satın alma amacı ile online web sayfasını kullanmak zorundasınız. Türkçe olan online web sitesinde, kart alımı tüm ayrıntıları ile açıklanmıştır. Buna göre kartı almak için şunları yapmalısınız;

 • Kart sadece online olarak satın alınabilir.
 • İnternet adresi, bu konuda yetkili olan tek sayfadır.
 • Müşteri hizmetleri ile karta sahip olabilirsiniz.
 • Gerekli olan ödemeler yapıldıktan sonra, 16 haneli kart kodu tarafınıza verilecektir.

Paykasa Kartlar limitleri Ne Kadardır?

Tek bir limitli karta sahip değildir. En yüksek limitli kartın meblağı 30 Euro’dur. Kart limitleri sadece Euro üzerinden belirlenmiştir. Ancak kartı satın almak için TL ödemesi yapmalısınız. En az sanal kart limiti ise 10 Euro şeklindedir.Satın almak isterseniz tek yapmanız gereken bu link üzerinden sitemizi ziyaret etmek olacaktır. Paykasa Satın Alma Rehberi Nedir konusunu sonraki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Paykasa fiyatları alınan ürüne göre değişiklik gösterir. En çok tercih edilen sanal kartlardan bir tanesi olan belirtilen ürün, Euro para birimi üzerinden hizmet verir. En düşük 10 euro’ya en yüksek ise 1000 euro’ya kadar belirtilen dijital karttan satın almak mümkündür. İnternetten ya da e-ticaret sayfalarından alışveriş yaparken veya online oyunlara katılım sağlamak adına belirtilen ön ödemeli kart sistemi kolaylıkla tercih edilebilir. 16 haneli kart numarasına sahip olan ürün, kullanılmaması durumunda o günün kur bilgileri üzerinden Türk lirasına kolay bir şekilde çevrilebilir. Çalınma riskinin olmadığı üründen satın alan tüketiciler, internetten alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirler. Genellikle belirtilen ürünün kullanım süresi 12 ay olarak belirtilebilir.

hizlipaykasaal
author

6 Comments

 1. remzi | Temmuz 19, 2018 at 1:29 pm

  satın aldım ve en ucuz paykasa sundular.Fiyatlarını gercekten uygun buldum.Sizlerde bu siteden alışveriş yaparak hemen en uygun karta sahip olun.

 2. volkan | Temmuz 19, 2018 at 1:31 pm

  mükemmel bir site ve müşteri temsilcileri.KEndilerinden sureklı alış veriş yapacağım.Teşekkürler Hızlı Paykasa Al.Yine görüşeceğiz

 3. mihriban | Temmuz 19, 2018 at 1:39 pm

  direk satın al en ucuz paykasa kart burada.

 4. ömer çelik | Temmuz 20, 2018 at 11:51 am

  guzel site ve ucuz satıyorlar tavsiye ederim.

 5. orkun | Temmuz 21, 2018 at 4:47 pm

  paykasa limitlerinde sağlamış olduğunuz esneklikten dolayı teşekkür ederim.

 6. kadir | Temmuz 22, 2018 at 8:16 pm

  güzel fiyat güzel site hızlı paykasa

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir