Paykasa Kart Resmi Bayi

Paykasa Satın Al

Paykasa satın al ,işlemleri artık çok kolay bir hale geldi.Alışverişlerin telefondan ve bilgisayardan internet sitelerindeki alışverişleri destekleyen yapıya sahiptir. Başvurunuzu 10 Euro ve üzerindeki Paykasa kart için yapmanız halinde, alışverişlerinizi de bu cihazlar sayesinde yapmanız mümkün oluyor.

Elektronik kartın alınabilmesi için, Türkiye’de hizmet vermeye devam eden 9 farklı bankadan yararlanılabilir. Ayrıca Paypal sitesinden de pin kodlarının elde edilmesi için girişimlerde bulunulmaya başlanmıştır. Çalışılan bankaları ve alınabilecek kart seçeneklerini internet sitesi üzerinden inceleyebilir, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Paykasa Satın Al

Paykasa kartın kullanım amacı, çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmaktır. Sadece tek kullanımlık olması ve eksiye düşme, bakiye durumu gibi özelliklerinin bulunmaması sayesinde her zaman için değerlendirilebiliyor. Teknolojik alet alımlarından, oyuncak alışverişlerine kadar pek çok farklı işlemin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Kartın ne kadar değere sahip olmasını istediğinizle ilgili işlemleri, kart seçim bölümünden yapabiliyorsunuz. Elektronik kart kullanımı hem işlemlerinizin hızlanmasını hem de tüm online alışverişlerde tek kullanımlık karttan yararlanmanızı kolaylaştırıyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan Paykasa kartın bilgilerini her sitede kullanmak için limitlerine göre işlem yapma talimatı verebilirsiniz. Paykasa kart fiyatları özellikle Euro para birimiyle belirlenmiş ve diğer kur değerlerine göre çevriminin yapılarak alınması sağlanmıştır. 10 Euro ve üzerinde olan kart seçenekleri her zaman için kullanıma uygundur.

Paykasa Kartın Para Birimi: Online olarak alışverişlerde kullanabilmeniz için belirlenen birim Euro’dur. Avrupa’da hızlı alışveriş ve tüm internet sitelerinde kullanım için tercih edilen seçenekler ise düşük ve yüksek miktarlardaki değere sahip kartlarla değişiklik gösteriyor.

Para yükleme işlemlerinizi internet üzerinden veya bankalar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kartın para birimi Euro olarak belirlenmiş olsa dahi, satın alma işlemlerinizi Türk Lirası veya Dolar gibi para birimleriyle de yapabiliyorsunuz. Paranızı yatırmanızın ardından, 16 haneli kodu elde edebilir ve çok farklı sitede, belirtilen tarihe kadar kullanmaya başlayabilirsiniz.

En Düşük Paykasa Yatırımı

Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Belirlenmiş olan en düşük para yatırma işlemini internet sitesi aracılığıyla en az 10 Euro tutarında yapmanıza izin veriliyor. Diğer para birimlerinde, 10 Euro tutarındaki kartın ne kadara alınabileceğiyle ilgili de bilgi veriliyor. Bu sayede özel olarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilir ve aldığınız kartı, tek kullanımlık limitiyle yönetebilirsiniz. 10 Euro tutarındaki kart aldığınız durumda, 5 Euro tutarındaki bir alışverişte tüm paranızı kaybetmiyorsunuz. Sadece 5 Euro olacak şekilde çekim yapılıyor ve kartınızdaki kalan bakiye kullanıma uygun durumda kalıyor. İnternet sitelerinde veya Paykasa’nın geçerli olduğu adreslerde özel olarak alışveriş için başvuruda bulunabilir ve size verilen PIN ile işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Paykasa Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa’nın alınması için internet sitesine giriş yapabilir veya bayilik olarak hizmet veren kurumlarda da yararlanabilirsiniz. Alışverişin gerçekleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş çok sayıda kurum bulunuyor. Mutlaka firmanın kabul ettiği ve dağıtım izni verdiği adresleri tercih etmeniz gerekiyor. Avrupa genelinde sıkça tercih edilen yöntem sayesinde, alışverişlerinizi de her zaman için mesai saatini beklemeden internetten yapmanız mümkün oluyor.

Paykasa Kart Alışverişi: Telefondan, bilgisayardan veya tabletten siteye giriş yapabilirsiniz. Sanal uygulamaların kullanımı için de, direkt olarak ev eşyası almak istediğiniz durumlarda da kartlar işlemleri gerçekleştirmeniz kolay hale geliyor. Belirlenen kullanım özelliklerinin ve şartlarının, satın alma işlemlerinin gerçekleştirileceği site üzerinden incelenmesi sağlanıyor.

Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin, Paykasa’nın değerlendirilmesi ve internet sayfalarından tüm kartlar için resmi olarak PIN kodlarının alınması amacıyla hizmet veriliyor. Paykasa’nın geçtiği siteler arasında çok sayıda dünyaca ünlü kurum da bulunuyor. Özellikle Facebook, Skype ve online oyunların bulunduğu çok sayıda kurum bünyesinde geçerli yapısını korumaya devam ediyor.

Paykasa Satın Al

Paykasa güvenli alışveriş için kullanılarak, özellikle uzun süreli kullanım ve tek kullanımlık işlemler ile sıkça ilgi gören bir seçenek olmuştur. Yedi gün yirmi dört saat boyunca sadece internet sitelerinde değil, artık doğrudan mobil uygulamalar aracılığıyla da alışverişlerin yapılabilmesi mümkün oluyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan siteye ulaşabilir ve işlemlere dair bilgiyi canlı destek aracılığıyla edinebilirsiniz.

Türkiye, Almanya, İngiltere, Hollanda da dahil olmak üzere pek çok ülkede online alışverişler için değerlendirilmeye uygundur. Herhangi bir kredi kartı bilgisinin firmalar tarafından bilinmiyor olması, direkt olarak kart bilgileriniz üzerinden alışveriş yapabilmeniz de güvenliği artıran unsurlar arasında yer alıyor. Son yıllarda doğrudan online oyunlardaki hesaplara yükleme yapılması amacıyla da hizmet verilmeye başlanmıştır. Bu sayede oyunlardaki alışverişlerinizi sonlandırabilir ve kart bilgilerinizin ele geçirilmesine engel olabilirsiniz.

Paykasa Kart Kullanımı: Popüler internet sitelerinde olduğu gibi, bazı firmaların online alışveriş süresince başarılı işlemler yapılmasını sağlamak amacıyla Paykasa kullanım imkanı tanıdığı biliniyor. Kendi bilgilerinizi ve kredi kartı, ulaşım bilgilerinizi vermeniz gerekmeksizin alışveriş yapmanız mümkün oluyor.

Paykasa Satın Al Kart Fiyatları

Satın alacağınız kartın fiyatları, hangi seçeneği tercih ettiğinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Paykasa satın al ma fiyatları arasında en düşük değere sahip seçenek, 10 Euro değerine sahip olan karttır. Bunun yanı sıra, 15 – 20 – 25 – 30 Euro değerlerindeki kartları satın almak için de başvuruda bulunabilirsiniz.

  • 10 Euro – En düşük limite sahip olan karttır. Dolar, Türk Lirası, Pound gibi para birimleriyle yapılacak ödemenin ardından da satın alınmaya uygundur.
  • 15 – 20 – 25 – 30 – 50 – 100 – 250 Euro değerinde Paykasa satın al seçenekleri de bulunuyor. Her birini internet üzerinden, seçiminizi ve ödemenizi yaptıktan sonra temin edebilirsiniz. 16 haneli kodlar şeklinde, belirlemiş olduğunuz kart değerini kullanabiliyorsunuz.
  • 500 Euro değerindeki Paykasa satın al seçenekleri de internetten mobil cihazlarla veya bilgisayardan alınabiliyor. Yapılacak olan ödeme işlemleri, diğer para birimleriyle gerçekleştirilebiliyor.

Hangi Bankalarla Paykasa Kart Alınabilir?

Tercih edilebilecek kart satın alma kurumlarının başında bankalar geliyor. Özellikle Türkiye’de bulunan müşterilerin yönelebileceği ve Paykasa satın al dığınızda PIN elde edebileceği 8 farklı kuruluş bulunuyor. Bunlar arasında Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, TEB, Finans Bank, Vakıf Bank ve PTT bulunuyor.

Her biriyle yedi gün yirmi dört saat boyunca işlem yapılması mümkün olduğu gibi, sitelerinden veya bankalara giderek de elektronik kart alınabiliyor. Yakın zaman içerisinde her biriyle yapılacak anlaşmaya ek olarak, Paypal üzerinden de kartın alınması mümkün olacaktır. Yedi gün yirmi dört saat aktif olacak adreslerden bir diğeri ise Paykasa satın al adresidir. Bu adres bünyesinde tüm işlemlerinizi Cep Bank mobil uygulaması veya EFT ve Havele gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

Paykasa İle Sanal Para Alınır Mı: Paykasa kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler sayesinde özellikle sanal para alışverişleri amacıyla başvuruda bulunanların sayısı bir hayli fazla. Bitcoin, Etherium, Lite Coin ve Ripple gibi seçeneklerin tümünü değerlendirebilir ve bu sanal paraların alışverişini doğrudan Paykasa satın al dığınızda bakiyenizle yönetebilirsiniz.Paykasa satın al işlemleriniz için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Belirlenmiş olan alışveriş şartlarına uygun işlemler gerçekleştirmeniz ve PIN değeriniz kadar işlem girişimine bulunmanız yeterli olacaktır. Paykasa kart fiyatları 10 Euro ile 500 Euro arasında değiştiği için, alışverişleriniz de bu değerler doğrultusunda, limitiniz kadar gerçekleştirilebilir. Limitinizin üzerinde işlemler yapamayacağınız için, özellikle canlı destekten limitler ve kart yönetimine dair bilgileri istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Güvenilir ön ödemeli kart sistemi, Paykasa satın al sekmesi ile satışa sunuluyor. Platform üzerinden hızlı ve kolay şekilde satın alma işlemi yapabilir, geçerli olan e-ticaret sistemlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Sanal para kartı, Euro bazında dizayn edilmiştir. Türkiye’de kartın satışı ve kullanımı tamamen yasal olarak yapılmaktadır. Resmi web sitesi üzerinden hızlı ve ücretsiz üyelik sistemini kullanabilir, IOS ve Androıd mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dijital cüzdan uygulaması ile 7 gün 24 saat güvenilir ödeme ağından faydalanabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan Euro birimli Paykasa kart sistemi, ön ödemeli özellikte tasarlanmıştır. Tek kullanımlık olan sanal kart, internet siteleri üzerinden alışveriş yapabilmeyi, para yatırmayı ve para çekmeyi kolay ve güvenilir hale getirir.

Banka hesap bilgilerini yahut kişisel bilgilerinizi internet platformlarına vermeye gerek kalmadan güvenli şekilde alışveriş yapabilmenize olanak sunar. Resmi satış bayilerinden online olarak satışa sunulur. Kartın bozdurum işlemi de yine online olarak yapılmaktadır.

‘’Paykasa Satın Al’’ sekmesini kullanarak, dilediğiniz tutarda kart satın alabilirsiniz. 10 Euro’dan 500 Euro’ya kadar farklı tutarlarda dizayn edilmiş, tek kullanımlık özelliğinden dolayı ihtiyaç oranında rahat kullanım konseptinde tasarlanmıştır.

Satın almak istediğiniz kartı seçin ve satın al butonuna tıklayarak ödeme yapın. Kredi kartları veya bank transfer sistemleri kullanılarak satın alma işlemi sağlanır. Kartın aktif şekilde kullanılabilmesi için 4 haneli dijital pin, satış sonrası kullanıcıya e-mail aracılığı ile iletilmektedir. Kullanım süresi içerisinde kullanılması gereklidir.

Paykasa Satın Al Nasıl Kullanılır?

Genellikle bahis ve casino sitelerinin, oyun portallarının birçoğunda geçerlidir. Platform sahipleri tarafından güvenilir ödeme ağı olduğu için tercih edilen kart sistemi, kullanıcılar tarafından da özellikle tercih edilmektedir.

Alışveriş sitelerinde satın al sekmesi kullanılarak kullanılır. Satın aldığınız ürün ya da hizmetin ödeme seçeneklerinde Paykasa satın al seçilerek, 16 haneli dijital rakamları girilir ve işlemin onaylanması için pin kodu girilerek satın alma işlemi tamamlanır.

Oyun ve eğlence platformlarında ise kullanımları için; ‘’Para Yatırma’’ sekmesi kullanılmalıdır. Kartın miktarı, yatırılacak olan tutar bölümüne girilir. Kredi kartları gibi kullanım özelliğine sahip olan ön ödemeli dijital kartın numarası, ödeme penceresine girilir. Ardından şifre pini girilerek işlem onaylanır.

Paykasa Kart Kullanımı

Sitelerin sunduğu hizmet seçeneklerine göre bazı platformlarda para çekme işlemi için de kullanılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken şey ise; kartın belirli kullanım süresine göre tasarlanmış olmasıdır. Son kullanım tarihleri geçirilmeden kullanılmalıdır.

Kart bozdurma işlemleri sanal bayiler üzerinden online olarak yapılır. Güncel Euro bazlarında değerlendirilen kart sistemi, online Paykasa satın al dıktan sonra isterseniz bozdur sekmesi kullanılarak bozdurulur. Tutar, kullanıcının banka hesabına aktarılır.

Geçerli satış noktaları tüm web arama motorlarında sunulmaktadır. Kullandığınız platformun ödeme seçenekleri kısmında Paykasa logosu var ise rahatlıkla kullanabilirsiniz.