Paykasa Kart Resmi Bayi

Paykasa Satın Alma Rehberi Nedir?

27 Şub
2018

Hızlı Paykasa Kart

Dijital sistemlerin sanal para kartı olarak tasarlanan Paykasa, Türkiye’de tamamen yasal olarak satışa sunuluyor. Kullanımı yine yasal olan kart sistemi, internet sitelerinde ve sanal mağazacılık sistemlerinde kullanılıyor. Alışveriş gereci, para gönderme sistemi olarak tamamen dijital olarak üretilen Paykasa kart, ön ödemeli ve tek kullanımlık özelliklerle dizayn edilmiştir. Ayrıca Paykasa Satın Alma işlemi oldukça basit ve pratiktir.

Paykasa Nedir?

Paykasa Satın AlmaTek kullanımlık kredi kartı formatında tasarlanan Paykasa kart sistemleri, internet üzerinden hizmet ve ürün satışı gerçekleştiren web platformlarında kullanılmak üzere üretilmiştir. Paykasa ile Dünya’nın her noktasından para transferi sağlanabiliyor. Online olarak kullanılan sistem sayesinde, 7 gün 24 saat Paykasa Satın Alma, kart bozdurma ve para transfer işlemleri yapılabiliyor. Sanal para kartı olarak tasarlanan Paykasa kart sistemleri, online alışveriş ve para sistemi olarak kullanılıyor.

Paykasa Ne İşe Yarar?

Euro bazlı üretilen Paykasa kartlar, bilgi ve kişisel verilerini internet portallarına vermek istemeyen kullanıcılar için güvenlik sağlayan bir sistemdir. Ucuz paykasa kartlar sayesinde, sanal mağazalarda ve e- ticaret sitelerinde alışveriş yapılabilir, oyun ve eğlence platformlarında para yatırma işlemi yapılabilir ve kişiler arasında para transferi sağlanabilir. Bir nevi dijital cüzdan olan Paykasa kart sistemleri, bilgi güvenliği sağlayarak Dünya’nın her yerinde geçerli olan alışveriş ödeme sistemin sunar.

Paykasa Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa Satın Alma İşlemi oldukça basit bir işlemdir. Online satış sistemi ve kart bozdurma servisi ile sunulan ucuz Paykasa kart sistemleri, yetkili satış bayisi ve Ucuz Paykasa Satış Sitesi aracılığıyla satışa sunuluyor. 7/24 hizmet veren canlı destek bölümü ve kart satış ekibi ile internet üzerinden hızlı- kolay ve güvenilir şekilde Paykasa Satın Alma İşlemi yapılabilir. Platform, firma veya kurumların edindiği Paykasa kartlar yahut para transferi yapılan Paykasa Satın Alma işlemi sonrası bozdurma işlemi de yine yetkili satış bayisinden yapılmaktadır.

Paykasa Özellikleri

Dijital rakamlardan oluşan ucuz Paykasa kart sistemi, ön ödemeli olarak tasarlanıyor. Tek kullanıma özel dizayn edilen kart sistemi, sanal para kartları olarak kullanılıyor. Paykasa Satın Alma işlemi ile 16 rakamdan oluşan kart numarası ve bir kart pini verilmesi ile aktif hale geliyor. Geçerli internet siteleri ve mağazacılık sistemleri üzerinde online şekilde kullanılıyor. Paykasa Satın Alma işlemi limitleri 5 Euro ve 1000 Euro arasında farklı limitlerde değişmektedir.

HqEDaiI5Sh
author

6 Comments

 1. ufuk | Temmuz 19, 2018 at 1:40 pm

  en ucuz paykasa kart satın alabileceğiniz tek site.Sizlerde sorun yaşamadan alışveriş yapın.Kart fiyatları ucuz.Diğer siteler gibi yüksek komisyon kesmiyor.

  Reply
 2. kadri yogus | Temmuz 19, 2018 at 1:41 pm

  ister al ister alma ama güven duyduğum bir site.

  Reply
 3. ercan | Temmuz 20, 2018 at 11:53 am

  Paykasa kart alamk isteyen kişiler kesinlikle buradan alsın.2 defa dolandırıldım.Sürekli geçerli olmayan kod verdiler.Ama burası bana hem çok hızlı vede indirimli paykasa verdiler.Bundan sonra buradan alışveriş yapıcam

  Reply
 4. murat | Temmuz 21, 2018 at 4:50 pm

  faizi ve aidatı olmayan tek kart herkese tavsiye edebilirim teşekkürler…

  Reply
 5. Salih Akkurt | Temmuz 22, 2018 at 8:12 pm

  Merhaba, kolay kolay her siteye yorum yapmam. Ama bu siteden çok memnunum. Hiç problem yaşatmadan hem ucuz hem hızlı hem de güvenilir alışveriş yapıyorum. Teşekkürler umarım bozmazsınız

  Reply
 6. rahman | Temmuz 22, 2018 at 8:16 pm

  fiyatlarınız için teşekkür ederiz

  Reply

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir