Paykasa

Paykasa

Paykasa Nedir Ne işe Yarar

Paykasa Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Paykasa kart aslında günlük hayatımızda bir çok alanda kullanmamız için üretilmiş ve üretilmede devam eden bir sanal kart türüdür.Günlük yaşantımızda internet üzerinden alışveriş yapmak oldukça risk taşımaya başladı.Kredi kartı bilgilerinin çalınma riskini almak istemeyen kişilerin kesinlikle kullanması gereken bir kart türüdür.Bu sanal kart ile dilediğiniz web sitesi üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Birçok kullanıcı paykasa kart ile tanıştıktan sonra kredi kartlarını internet üzerinden kullanmaz oldular.Çünkü bu kart ile kimlik ve banka bilgisi gerektirmeden alışveriş yapabilmektesiniz.

Pay kasa kartın kredi kartına göre kullanım şekli ve süresi biraz farklı.Kredi kartı bilgileriniz sizlere bir defa tahsis edilir ve uzun yıllar sizden talep edilmedikçe aynı numaraları kullanmaya devam edersiniz.Bu durum sanal paykasa kart tarafında bir hayli farklı.

paykasa

Kısaca açıklamak gerekirse sizlere verilen kart bilgileri tek kullanımlıktır.Yani içerisinde bulunan bakiyeyi tek bir defada alışveriş yapmak istediğiniz siteye yükleyebilirsiniz.

Aynı eski zamanlarda olan kazı konuş kartlarında olan kontörler gibi.Bir defa üzerinde bulunan kodu girersiniz ve o bakiyede ki kontör hattınıza tanımlanır.Çalışma mantığı tamamen bu şekildedir.

Paykasa Kart Satın Almak

Peki sizlerde pakasa kart kullanmak istiyor ve ne yapmanız gerektiği bilmiyorsanız yazımızı okumaya mutlaka devam etmelisiniz.

Paykasa kart satın almak oldukça kolaydır.Web sitemiz ve Whatsapp hattımız üzerinden bizler ile dilediğiniz zamanda ulaşabilirisiniz.

Sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere her türlü sorun ve sorunuzu yazabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden bizlere ne kadar bakiyede paykasa kart almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.Müşteri temsilcimiz sizlere ödemeniz gereken miktarı söyleyecektir.

Kabul etmeniz durumunda sizlere ödeme yapmanız gereken banka hesap bilgilerini aktaracaktır.Gereken miktarda ki ödemeyi yaptıktan sonra sizlere alışveriş yapmanız için gereken pay kasa kodunu verecektir.

Sizler de alışveriş yapmak istediğiniz sitenize bu sanal kart kodunu girerek bakiyenizi alışveriş sitesine yüklemiş olacaksınız.

Sanal kartı sadece alışveriş sitelerinde değil,bir çok web sitesinde kullanabilirsiniz.

Örnek oyun siteleri,para transfer işlemleri,hediye kod olarak bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Bir çok müşteri hafta sonları veya resmi tatillerde banka işlem yapmadığı için,yurtdışına yada şehirler arası para transfer işlemleri için de kullanmaktadır.Paykasa kart € (Euro) olarak kullanılmaktadır.

Bu kart sadece ülkemizde değil aynı Bitcoin gibi birçok ülkede kullanılmaktadır.

Ayrıca yurtdışından veya elinizde bir kod var ise sitemizden müşteri temsilcileri ile görüşerek bu sanal kodu nakit paraya çevire bilirisiniz.

Sitemiz sizlere her gün ve her saat hizmete açıktır.

Sizlere hizmet vermekten memnunuz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Satın almak yaza bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.