Paykasa Kart Resmi Bayi

Pidpay Kart

Pidpay Kart Nedir?

Pidpay Kart2017 yılının popüler sanal kartı olan Pidpay Kart, uygun fiyat garantisi sunan ve en çok tercih edilen kartlardan biridir. Teknolojinin durdurulamayan gelişmesi ile beraber internet kullanımı da artmaya başlamıştır.Alışverişlerini internet üzerinden yapan kullanıcılar Türkiye ile sınırlı kalmayıp tüm dünya ülkelerinden alışveriş yapmaktadırlar. Ancak bu aşamada bir takım güvenlik sorunları ile karşılaşılıyor. Kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan alışverişlerde kart bilgileri ele geçirilerek müşterinin bilgisi dışında harcamalar yapılmaktadır.

Yaşanan güvenlik sorunlarının önüne geçmek adına ön ödemeli kart sistemleri geliştirilmiştir. Bunlarda biri olan ve son dönemlerde çok fazla tercih edilen Pidpay sistemi ile güvenilir alışverişin tadını çıkaracaksınız. Kullanıcılarına sınırsız güvenlik hizmeti sunan sanal kart, kullanıcılarına özgür alışverişin ne demek olduğunu göstermektedir. Bu sanal kartı satın alırken herhangi bir özel ve kişisel bilgilerin verilmiyor olması dikkat çekmektedir. Bu sayede Pidpay kartların kullanımı daha güvenilir hale getirilmiştir. Söz konusu kartı almak için bir hesap açmanız gerekecektir. Açılan hesap onaylandıktan sonra her türlü işlemlerinizi kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

45 farklı para birimi ile hesap yapılabilen Pidpay ödeme sistemi sayesinde döviz kuru nedeni ile herhangi bir kayıp yaşamaz ve kazançlı olursunuz. Pidpay kart işlemleri bilgisayardan yapılabildiği gibi Android uyumlu cep telefonları ya da tabletlerden de yapılabilmektedir.Sanal kart alındıktan sonra 17 haneli kart numarası ve şifresi teslim edilmektedir. Sizlere verilecek olan sanal kod ile CVV kodu sayesinde bütün alışverişlerinizi ve ödemelerinizi Pidpay kart ile yapabileceksiniz. Sanal kartınıza yüklemiş olduğunuz bakiyenin tamamını harcayabilirsiniz. Ayrıca tutarın bir bölümünü harcadıktan sonra kalanını kartta tutabilir ya da kalan tutarı kredi kartınıza aktarabilirsiniz.

Pidpay Kart Para Birimi

Pidpay kart ile sunulan hizmetler Euro üzerinden sunulmaktadır. Ayrıca kart limitleri 10’un katları şeklinde belirlenmiştir. Kart bakiyenizi artırmak için TL’nizi en uygun fiyatlar ile dolar ya da Euro’ya çevirebilirsiniz. Pidpay kartları tek kullanımlık bir kartlardır. Yani size verilen Pidpay kart numarası ile ikinci kez bir işlem yapılamamaktadır. Bu da işlemlerinizde kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Hızlı ve güvenilir hizmetleri ile dikkat çeken ön ödemeli kart ile ilgili bilgiler için 7/24 müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Bir sonraki konu Astropay Kart hakkındadır.