Paykasa Kart Resmi Bayi

Ucuz Jeton Kart

Ucuz Jeton Kart

En Ucuz Sanal Karta Sahip Olmak İçin Doğru Adrestesiniz

Ucuz Jeton kart satın alma sistemi ile günün her saati işlem yapabilir, güvenli alışverişin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Jeton, dijital platformlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kredi kartları bilgisi ya da banka kartları kullanımına gerek kalmadan, veri güvenliğinizi sağlayarak tek kullanımlık kartlar ile alışveriş yapmanıza olanak sunar.

Jeton sistemi, para transferi yapmayı ve dijital platformlarda para yatırma- çekme işlemlerini kolay ve güvenli şekilde yapabilmenize imkan sunar.

ucuz jeton kart

Jeton Kart Özellikleri

Kart, uluslararası geçerliliğe sahip olduğu için Euro para biriminde tasarlanmıştır. Güncel kurlar ile fiyatları belirlenerek, ihtiyaca göre farklı miktarlarda satışa sunulur. Diğer kartlardan farklı olarak 19 haneli dijital rakamlardan oluşur. Yine farkı olarak son kullanım tarihi ve CVV güvenlik kodu ile hazırlanır.

Jeton kartın aktif olarak kullanılabilmesi için dijital şifre girilmelidir. Şifre kodu, satın alma işleminden hemen sonra kullanıcıya e-posta yöntemi ile gönderilir. Ucuz Jeton kart satış sistemi ile güvenceli alışverişi ve yetkili bayi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Jeton Kart Nasıl Kullanılır?

10 €, 20 €, 30 € gibi farklı tutarlarda üretilen Jeton 100 €, 250 € ve 500 € gibi tutarlarda, kullanım ihtiyacınıza göre dizayn edilmiştir. Tek kullanımlık olduğu için dilediğiniz oranda satın alabilir, online kullanım kolaylığı ile mobilden veya masa üstünden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ucuz Jeton Kart fiyatları için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Alışveriş sitelerinde kullanım için, satın almak istediğiniz ürünlerin ödeme kısmında kredi kart numarası alanlarına Jeton kart numarasının girilmesi gereklidir. Jeton kullanmak için söz konusu platformda Jeton kullanımı olması gereklidir.

Ucuz Jeton kart fırsatları ile satın aldığınız kartın, güvenlik numarası ve şifresini girerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Jeton Kart Bozdurma İşlemi

Elde ettiğiniz Jeton’ların bakiyesini Türk Lirası’na dönüştürebilir, anında işlem avantajı ile dilediğiniz hesabınıza aktarabilirsiniz. Jeton Bozdur sekmesine tıklayarak, bozdurum sağlamak istediğiniz kart numarasını girebilirsiniz. 10 Euro ya da 500 Euro fark etmeksizin dilediğiniz oranda işlem yapmanız mümkündür.

İşlem öncesi canlı destek bölümü ile görüşme sağlayarak, güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca banka hesap numaraları ve tutar seçenekleri için de kesintisiz 7/24 hizmet veren canlı destek bölümünden bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Jeton Kart ihtiyacınızı karşılamıyor ise sizlere Paykasa Kart olarak destek olabiliriz.