Paykasa Kart Resmi Bayi

Ucuz Otopay

Ucuz Otopay

Otopay Kart Resmi Satış Kanalı

Ucuz Otopay satış sitesi ile resmi ve yasal faaliyet sunuluyor. Dünya çapında geçerliliği olan ve Türkiye’de tamamen yasal olarak satışa sunulan, kullanılan Otopay Euro bazlıdır. Uluslararası kullanım ve popülariteye sahip olan sistem, ön ödemeli para kartı olarak kullanılır.

Alışverişlerde güvenli ödeme sağlayan Otopay, kişisel veri ve bilgilerin internet platformunda kullanılmasına gerek kalmadan güvenli ve keyifli alışveriş sağlar. Otopay, sosyal medya sitelerinde ve online uygulama sistemlerinde ürün- hizmet satın alımlarında da kullanılır.

ucuz otopay

Otopay Özellikleri Nelerdir?

16 haneli rakamlardan oluşan Otopay, dijital şifre ile kullanılır. Kredi kartları özelliğine sahip sanal kart, ön ödemeli ve tek kullanımlıktır. Alışveriş sitelerinde güvenilir ödeme yapmayı sağlarken, para yatırma ve para çekme işlemlerinde hızlı- kolay uygulama sunar.

Herhangi bir belgeye gerek kalmadan, anında teslimat garantisi ve uygun fiyat avantajları ile satışa sunuluyor. 10 Euro, 20 Euro, 30 Euro gibi farklı ardışık seçeneklerle ihtiyaca yönelik satışa sunuluyor. Canlı destek bölümleri ile günün her saati bilgi ve destek sunuluyor. Ucuz Otopay satın alma ve anında kart bozdurma özellikleri ile hizmet veriliyor.

Otopay Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tek kullanımlık ve belirli sürede kullanıma özel tasarlanan Otopay kartlar, döviz endeksli kartlar olduğu için Euro bazından, günlük ve güncel kurlar ile satışa sunulur. Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan kartların, fiyatlarını kart satın alma işleminden önce canlı destek bölümünden veya kartı satın alırken, fiyat listesinden öğrenebilirsiniz.

Ucuz Otopay satışı ve anında kart bozdurma hizmetleri ile hem e-mağaza sistemlerinde hem de canlı bahis ve oyun sitelerinde kullanılabilir. Kartın kullanımı ise klasik kredi kartları gibi sağlanır. Online platformlarda para yatırım ve çekim işlemleri için ise; üye girişi yapılarak işlem sağlanır.

Kart numarası girilir, kart tutarı yazılır ve para birimi kısmında Euro sekmesi seçilir. Ardında kart şifresi girilerek işlem onaylanır. Kişiler arasında para transferi yapabilmek için Otopay kartları kullanılabilir. Tüm dünyada geçerli olan kartın geçerli noktalarını resmi Otopay web sitesinden ve tüm tarayıcılardan öğrenebilirsiniz. Güvenli, hızlı ve kolay alışverişin formülü olarak oldukça ekonomiktir.

Sanal Kartlar arasında mı kaldın.Sizlere farklı kartlardan tavsiyemiz Paykasa kart.PAykasa kart en çok tercih edilen sanal karttır.Çünkü fiyatı çok ucuz.